DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Hliníkové radiátory
- Armatura Kraków Premium White hliníkový radiátor, 10 článkov
Armatura Kraków Premium White hliníkový radiátor, 10 článkov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Armatura Kraków Premium White hliníkový radiátor, 10 článkov3-7 dní116,05 €94,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radiátor je dôležitým prvkom vybavenia interiéru, pretože umožňuje udržiavať príjemnú teplotu v miestnosti. Výrobok je vyrobený z hliníka, takže sa rýchlo zahreje. Tento materiál je navyše odolný voči korózii, takže radiátor vám bude určite bez problémov slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaný radiátor nájde uplatnenie v každej domácnosti, pretože s ním možno efektívne vykurovať miestnosť. Vybavením bytu tu navrhnutým zariadením si zabezpečíte optimálnu teplotu prispôsobenú vašim individuálnym potrebám. Charakteristickým znakom výrobku je, že dokonale vedie teplo, pretože je vyrobený z hliníka. Vďaka tomu radiátor rýchlo dosiahne nastavenú teplotu a za krátky čas vykúri interiér. Tento materiál je navyše odolný voči korózii, takže radiátor vám určite bude dlho slúžiť vo výbornom stave. Doplnkovou vlastnosťou radiátora je jeho univerzálna biela farba, ktorá štýlovo zapadne do každého interiéru.
- Výkon 1114 W
- Bočné pripojenie
- 20-ročná záruka
- Dostupné farby: biela, antracit
- Objem radiátora 3 l/10 článkov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 810 mm |
| séria | Prémiová biela |
| Typ radiátora | Panelované |
| Hmotnosť produktu | 10 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kód produktu | 5907571780865 |

1850 + recenzí









