DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Athena kyslá rašelina 20 l
Athena kyslá rašelina 20 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Athena kyslá rašelina 20 l3-7 dní24 €19,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kyslá rašelina Athena je vhodná na pestovanie hortenzií, vresov a ihličnanov, napríklad smrekov. Prípravok zlepšuje vlastnosti pôdy, vďaka čomu kyslomilné rastliny získavajú optimálne podmienky pre rast. Rašelina zúrodní pôdu a umožní jej lepšie uchovávať vodu. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by rastliny vyschli
Vlastnosti a výhody
Athena 20 l kyslá rašelina vám umožní postarať sa o potreby kyslomilných rastlín. Produkt bohatý na humus poslúži na podporu pestovania vresov. Rašelina je užitočná aj pri pestovaní hortenzií. Kyslá pôda sfarbí tieto nápadné kvety do modra. Zmes vyvýšených rašelín bude dobre fungovať aj s mnohými ihličnanmi, ako sú napríklad smreky. Vďaka prípravku zlepšíte vlastnosti pôdy. Kyslá rašelina Athena zúrodní pôdu a okyslí ju, čo poskytne kyslomilným rastlinám optimálne podmienky pre rast. Produkt veľmi dobre uchováva vodu. Vďaka tomu bude vegetácia chránená pred vysychaním. Rašelina rozkvitne kvetom a dlho zostanú ozdobou domácej záhrady. Naša ponuka obsahuje viac produktov Athena
- Bohaté na humus
- Dobrá drenáž
- Skladuje vodu
- Chráni podklad pred vysychaním a zablatením
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podložie |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka nádoby | 60 mm |
| Šírka nádoby | 270 mm |
| Výška nádoby | 570 mm |
| Objem | 20L |
| Zloženie | zmes vysokej rašeliny |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Kód produktu | 5901736009631 |

1850 + recenzí








