DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Axiálny ventilátor Blyss 100SV s káblovým spínačom
Axiálny ventilátor Blyss 100SV s káblovým spínačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Axiálny ventilátor Blyss 100SV s káblovým spínačom3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je určený pre samostavebné systémy zodpovedné za cirkuláciu vzduchu vo vašom byte. Toto zariadenie je nevyhnutné v kuchyniach a kúpeľniach, pretože účinne odstraňuje nepríjemné pachy a prebytočnú vlhkosť z prostredia. V ponuke sú aj ďalší fanúšikovia tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor sa skvele hodí ako do vašej domácnosti, tak aj do rôznych komerčných priestorov, pretože vám v interiéri zabezpečí neustály prístup k čerstvému a čistému vzduchu. Účelom tohto zariadenia je odstraňovať nepríjemné pachy a prebytočnú vlhkosť z interiérov, preto bude nepostrádateľný v kuchyniach a kúpeľniach, kde vzniká veľké množstvo vodnej pary. Produkt sa aktivuje šnúrkou, takže aj keď je namontovaný blízko stropu, ľahko ho zapnete. V našej ponuke sú aj ďalší priaznivci tejto značky, takže si určite vyberiete ten správny model k charakteru vašich izieb a vašim potrebám.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 125 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Typ ovládania | Kábel je vytiahnutý |
| Výkon vo wattoch | 14 W |
| Rýchlosť rotácie | 2300 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450636 |

1850 + recenzí








