DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Axiálny ventilátor Blyss 125ST s časovačom
Axiálny ventilátor Blyss 125ST s časovačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Axiálny ventilátor Blyss 125ST s časovačom3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je funkčné zariadenie, ktoré nemôže chýbať vo vašej kuchyni či kúpeľni. Vďaka nemu zabezpečíte čistotu okolitého vzduchu - bude zbavený vlhkosti a nepríjemných pachov. Má funkciu dočasného vypnutia, takže si ho nebudete musieť pamätať sami.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor svojou výbornou funkčnosťou určite poteší každého užívateľa. Toto zariadenie zaručí správne prúdenie vzduchu vo vašich miestnostiach – účinne eliminuje nepríjemné pachy a čistí okolie od prebytočnej vlhkosti. Preto sa oplatí používať ho v kuchyniach alebo kúpeľniach, pretože tým minimalizujete riziko vzniku húb a plesní na stenách. Ventilátor vybavený časovačom je mimoriadne praktický, pretože si budete môcť vyvetrať miestnosti aj po opustení bytu - po určitom čase sa automaticky vypne, takže nebude zbytočne spotrebovávať elektrinu. V ponuke sú aj ďalšie modely ventilátorov, takže si môžete vybrať produkt, ktorý vám najviac vyhovuje.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Typ ovládania | Časovač |
| Výkon vo wattoch | 16W |
| Rýchlosť rotácie | 2400 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450681 |

1850 + recenzí








