DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Axiálny ventilátor Blyss 125STH s časovačom a snímačom vlhkosti
Axiálny ventilátor Blyss 125STH s časovačom a snímačom vlhkosti
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Axiálny ventilátor Blyss 125STH s časovačom a snímačom vlhkosti3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je nevyhnutným prvkom vybavenia každej kuchyne alebo kúpeľne. S jeho pomocou vytvoríte efektívny systém vetrania, ktorý zabezpečí správnu kvalitu vzduchu. Účinne odstráni nepríjemné pachy z prostredia a výrazne zníži úroveň vlhkosti v interiéri. V našich predajniach nájdete aj ďalšie modely ventilátorov.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor je ideálny na dokončenie miestností vo vašom byte. Bude obzvlášť užitočný v každej kuchyni alebo kúpeľni, pretože núti správnu cirkuláciu vzduchu v okolí. Váš interiér bude preto zbavený nepríjemných pachov a prebytočnej vlhkosti, čo výrazne zvýši komfort pobytu v byte. Výrobok má vlhkomer, takže sa automaticky zapne, ak je vlhkosť vzduchu príliš vysoká. Ďalším skvelým riešením je použitie časovača – po zapnutí sa zariadenie po uplynutí stanoveného času samo vypne. Naša ponuka obsahuje aj modely s ďalšími funkciami, takže si jednoducho vyberiete ventilátor, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
- S guľôčkovým ložiskom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Typ ovládania | Časovač |
| Funkcie | Senzor vlhkosti |
| Výkon vo wattoch | 16W |
| Rýchlosť rotácie | 2400 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450698 |

1850 + recenzí








