DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Axiálny ventilátor Blyss s vypínačom a snímačom vlhkosti
Axiálny ventilátor Blyss s vypínačom a snímačom vlhkosti
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Axiálny ventilátor Blyss s vypínačom a snímačom vlhkosti3-7 dní80,56 €65,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Axiálny ventilátor je intuitívne zariadenie, ktoré vám pomôže udržať vzduch vo vašich miestnostiach čistý a svieži. Vybavený vlhkomerom sa automaticky zapne, akonáhle je prekročená povolená hodnota vlhkosti v prostredí. Okrem toho má tiež vypínač, ktorý zariadenie po určitej dobe prevádzky automaticky odpojí.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor sa hodí do každej kuchyne a kúpeľne, pretože podporuje správnu výmenu vzduchu v miestnostiach. Urýchli tak proces vetrania interiéru a odstránenia nepríjemných pachov, ako aj umožní efektívne odvádzanie prebytočnej vlhkosti - to je dôležité najmä pre zdravie, pretože voda hromadiaca sa na stene podporuje rozvoj húb a plesní. . Ventilátor je navyše vybavený hygrostatom, takže sa automaticky zapne pri prekročení určitej úrovne vlhkosti vzduchu. Disponuje tiež časovačom, ktorý zariadenie po uplynutí stanoveného času automaticky vypne. Ide o mimoriadne intuitívne zariadenie, ktoré zabezpečí správnu kvalitu vzduchu vo vašom okolí.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
- S guľôčkovým ložiskom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 125 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Typ ovládania | Časovač |
| Funkcie | Senzor vlhkosti |
| Výkon vo wattoch | 14 W |
| Rýchlosť rotácie | 2300 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450650 |

1850 + recenzí








