DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Azofoska univerzálne hnojivo 3 kg
Azofoska univerzálne hnojivo 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Azofoska univerzálne hnojivo 3 kg3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnojivo Azofoska je receptúra s kompletnou sadou mikroelementov a vysokým obsahom živín. Neobsahuje chloridy, čo priaznivo ovplyvňuje chuť ovocia a zeleniny. Prípravok je univerzálny, takže ho môžete použiť pre mnoho druhov rastlín. Okrem toho sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou a vysokou účinnosťou.
Vlastnosti a výhody
Ak vo svojej záhrade pestujete kvety, ovocie a zeleninu, univerzálne hnojivo Azofoska bude dobrým riešením. Tento produkt obsahuje bohatý súbor živín a mikroelementov, ktoré účinne vyživujú rôzne druhy rastlín. Zloženie neobsahuje chloridy, vďaka čomu má zelenina a ovocie lepšiu chuť a možno ich dlhšie skladovať. To má tiež pozitívny vplyv na kvalitu výrobkov z nich vyrobených. Hnojivo Azofoska 3 kg je najlepšie použiť pred sejbou a výsadbou rastlín. Zaručuje krásne, rýchlo rastúce exempláre odstránením škodcov a ochranou pred chorobami. Vhodné pre jednoročné a viacročné kvety, okrasné a ovocné stromy a kríky a zeleninu. Pozrite si aj iné druhy hnojív dostupné v našich predajniach.
- Jednoduchá aplikácia
- Všestranné využitie
- Neobsahuje chloridy
- Obsahuje kompletnú sadu mikroelementov
- Obsahuje kompletnú sadu makroprvkov
- Vysoký obsah živín
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 176 mm |
| Šírka nádoby | 178 mm |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Typ kontajnera | Kartón |
| Zloženie | NPK (MgO + S03) - 13,3 - 6,1 - 17,1 (4,5 + 21,0); hnojivo ďalej obsahuje: horčík, síru, bór, meď, železo, mangán, molybdén, zinok |
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
| Dávkovanie | v závislosti od plodiny |
| Kód produktu | 5900498009750 |

1850 + recenzí








