DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Bacopa 10,5 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bacopa 10,5 cm3-7 dní8,53 €6,94 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bacopa je ideálna rastlina pre ľudí, ktorí majú radi visiace kvety. Vďaka svojmu dekoratívnemu vzhľadu bude skvelou ozdobou vašej záhrady alebo pozemku. Skvele sa uplatní v záhonoch a črepníkoch. Bacopa sa vyznačuje bujným kvitnutím, ktoré trvá od mája do prvého mrazu. Tiež sa ľahko pestuje a má dobré odnožovanie.
Vlastnosti a výhody
Bacopa 10,5 cm je okrasná rastlina závesného tvaru. Jeho početné kvety vyzerajú skvele ako na záhonoch, tak aj v stojatých alebo závesných kvetináčoch. Dosahuje výšku až 25 cm, takže bude perfektne fungovať aj v malom priestore. Bude skvelým doplnkom vašej záhrady alebo pozemku. Bacopa sa vyznačuje bohatým kvitnutím. Vďaka tomu si jeho atraktívny vzhľad užijete celé leto. Prvé kvety sa objavujú v máji a obdobie kvitnutia končí mrazom. Rastlina dobre rastie a nie je náročná na pestovanie. Aby ste zabezpečili zdravý vývoj bacopy, vysaďte ju na slnečné alebo čiastočne zatienené miesto. Pôda, v ktorej bude rásť, by mala byť priepustná a úrodná.
- Ľahko sa pestuje
- Bohaté kvitnutie
- Atraktívny vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podstielková rastlina |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Konečný rozsah výšok | 0,1 - 0,5 m |
| Medzery | 300 mm |
| Šírka nádoby | 105 mm |
| Predpokladaný rozsah rozšírenia rastlín | 0,1 - 0,5 m |
| Typ pôdy | Úrodná |
| Druh rastlín/kvetov | Bacopa |
| Vytrvalosť rastlín | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Atraktívny pre opeľujúci hmyz | Priťahuje opeľujúci hmyz |
| Bez rašeliny | Obsahuje rašelinu |
| Dĺžka života | Výročný |
| Tvar a zvyk rastliny | Plazenie |
| Latinský názov | Chaenostoma cordatum |
| Rozmanitosť | Zmiešané |
| Odpor | H2 – odolnosť voči nízkym teplotám, ale nie odolnosť voči mrazu (1 až 5°C) |
| Doba kvitnutia | Od mája do októbra |
| Obdobie výsadby | Leto |
| Voňavé | Neparfumovaný |
| pH pôdy | Neutrálne |
| Podpora rastlín | Podpora rastlín nie je potrebná |
| Vhlkosť pôdy | Správne odvodnené |
| Obsah rašeliny | 80 % |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Zmiešané |
| Farba kvetu | Zmiešané |
| Kód produktu | 5059340183688 |

1850 + recenzí








