DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Bali kvetináč 29 x 23 cm
Bali kvetináč 29 x 23 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bali kvetináč 29 x 23 cm3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Bali je produkt, ktorý sa výborne hodí na pestovanie vonkajších rastlín napríklad na terase alebo balkóne. Výrobok je vyrobený z keramiky a cementu, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a mrazuvzdornosti. Elegantná, sivá alebo biela farba vyzerá krásne v kombinácii s jemne ryhovanou štruktúrou vrchnej úpravy.
Vlastnosti a výhody
Pestovanie rastlín vonku si vyžaduje nielen výber správnych druhov, ale aj zabezpečenie toho, aby boli vysadené v správnych nádobách. Nie všetky rastliny chceme alebo môžeme pestovať v zemi. Vhodným riešením preto môže byť kvetináč Bali 29 x 23 cm. Tento produkt je určený predovšetkým na pestovanie kvetov na balkónoch a terasách. Hrniec je vyrobený z keramiky kombinovanej s cementom. Vďaka tomu je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Navyše nie je náchylný na ničivé účinky mrazu alebo UV žiarenia. Kvetináč Bali je dostupný v dvoch farbách: biela a sivá.Na väčšine povrchov je hladký a na vrchu má krásne drážky. Pozrite si tento model hrnca aj v iných veľkostiach.
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Mrazuvzdornosť
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 230 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Starožitná biela, teplá šedá |
| Kód produktu | 8858697805161 |

1850 + recenzí










