DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Bali kvetináč 54 x 47 cm
Bali kvetináč 54 x 47 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bali kvetináč 54 x 47 cm3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Bali vám pomôže, ak sa chcete pokochať krásnymi rastlinami v záhrade alebo na balkóne, no nechcete alebo nemôžete ich sadiť priamo do zeme. Výrobok je vyrobený z keramiky a cementu. Je trvácny a odolný voči mrazu a slnečnému žiareniu. Je dostupný v dvoch farbách: biela a šedá.
Vlastnosti a výhody
Funkčné črepníky na pestovanie rastlín mimo domova môžu byť aj mimoriadne estetické – pri praktických riešeniach sa tejto funkcie nemusíte vzdať. Kvetináč Bali 54 x 47 cm je výrobok vyrobený z keramiky kombinovanej s cementom. To sa premieta nielen do estetického vzhľadu produktu, ale predovšetkým do odolnosti. Výrobok je odolný voči UV žiareniu, takže nemení farbu ani pri stálom vystavení slnku. Navyše sa neznehodnocuje vplyvom mrazu. Kvetináč Bali je dostupný v dvoch estetických farbách - bielej a šedej. Oválny tvar je ideálny pre jednu rastlinu, miniatúrne kríky alebo celé kvetinové aranžmány. Pozrite si tento kvetináč aj v iných veľkostiach.
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Mrazuvzdornosť
- Pôsobivé drážky
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 470 mm |
| Výška produktu | 470 mm |
| Kapacita (l) | 100 l |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Starožitná biela, teplá šedá |
| Kód produktu | 8858697805147 |

1850 + recenzí










