DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Balkónové - terasové rohože
- Balkónová rohož trstinová 150 x 600 cm, hnedá
Balkónová rohož trstinová 150 x 600 cm, hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónová rohož trstinová 150 x 600 cm, hnedá3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podložka bude užitočná vo väčšine domácností, pretože je určená na pripevnenie na zábradlie terasy alebo balóna a poskytuje pocit súkromia pri odpočinku. Okoliu dodá prírodný ráz, pretože je vyrobený z tŕstia. Hnedá farba bude mať pozitívny vplyv na vzhľad balkóna. Rohože ponúkame v rôznych veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Podložka je určená na montáž na zábradlie terasy alebo balkóna alebo na plot - poskytne vám pocit súkromia pri opaľovaní, grilovaní alebo čítaní knihy. Je vyrobený z trstiny, takže pôsobí prirodzene. Výrobok je v elegantnej hnedej farbe zvyšujúcej atraktivitu okolitého aranžmánu. Podložku v tejto farbe jednoducho zladíte s drevenými prvkami balkónového či záhradného vybavenia. Predmet má nielen dekoratívnu funkciu, ale aj praktickú, pretože poskytuje ochranu pred vetrom a prachom, čo je dôležité počas odpočinku. Naša ponuka obsahuje rohože z rôznych materiálov, takže si úspešne vyberiete model, ktorý sa hodí k charakteru vašej záhrady.
- Prírodný produkt
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- UV odolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| šírka (cm) | 28 cm |
| výška (cm) | 150 cm |
| Hĺbka (cm) | 28 cm |
| Materiál | Trstina |
| Hmotnosť (kg) | 9 kg |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5902110025186 |

1850 + recenzí








