DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 60 cm antracit
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm antracit3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete pestovať rastliny doma? Preto nesmie chýbať balkónový kvetináč Berberis antracit. Výrobok je vybavený zásobníkom vody a indikátorom hladiny vody. Vďaka tomu bude zalievanie vašich rastlín oveľa jednoduchšie. Nádoba má aj drenážne otvory. Vďaka modernému dizajnu a módnym farbám vyzerá skvele v súčasných aranžmánoch.
Vlastnosti a výhody
Balkónový kvetináč Berberis antracitový vám pomôže s pestovaním kvetov, byliniek a drobnej zeleniny. Balkónový kvetináč Berberis 60 cm antracit je vyrobený z plastu. Je vybavená nádržou na vodu. Vďaka tomu nemusíte pamätať na pravidelné zalievanie. Ak naplníte nádrž, rastlina si sama načerpá vodu. Ukazovateľ hladiny vody vás bude informovať o potrebe doplnenia nádržky. Hrniec má drenážne otvory na absorbovanie vody alebo odstránenie prebytočnej vody. Výrobok má moderný a nevšedný dizajn. Vonkajšia časť antracitovej farby príjemne kontrastuje so svetlozelenou vsadkou. Produkt je dostupný v dvoch veľkostiach a šiestich farebných variantoch. Prezrite si našu ponuku a prezrite si ďalších zástupcov rodu Berberis.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,78 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 8590415011224 |

1850 + recenzí








