DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 60 cm biely
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm biely3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Balkónový kvetináč Berberis biely je dokonalým riešením, ak plánujete pestovať rastliny doma. Výrobok je vybavený nádržkou na vodu a indikátorom hladiny vody. Vďaka tomu nemusíte zabúdať na zalievanie rastlín. Moderný a zaujímavý dizajn a módne farby robia z kvetináča aj skvelý dekoračný prvok.
Vlastnosti a výhody
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm biely je výbornou voľbou, ak občas zabudnete polievať rastliny. Výrobok so zásobníkom vody a ukazovateľom hladiny vody nedovolí, aby vaše kvety, bylinky či drobná zelenina zvädli. Vďaka drenážnym otvorom si rastliny sami načerpajú vodu, keď ju potrebujú. Vďaka indikátoru hladiny vody budete vedieť, kedy je potrebné nádržku doplniť. Balkónový kvetináč Berberis biely je vyrobený z plastu. Z vonkajšej strany je to obdĺžniková biela krabička, pričom vo vnútri je zelená vložka. Celé to dodáva produktu svieži, netradičný a moderný vzhľad. V našej ponuke nájdete aj ďalšie hrnce zo série Berberis - v šiestich farbách a dvoch veľkostiach.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,78 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8590415011248 |

1850 + recenzí








