DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 60 cm taupe
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm taupe
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm taupe3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Balkónový kvetináč Berberis taupe je pre vás riešením, ak chcete pestovať rastliny doma, na balkóne alebo terase. Nádoba je vybavená drenážnymi otvormi, ktoré chránia plodiny pred nadmernou vlhkosťou. Výrobok má tiež zásobník na vodu a indikátor hladiny vody. Moderný dizajn a módna farba skvele fungujú v moderných interiéroch.
Vlastnosti a výhody
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm taupe vám pomôže pestovať rastliny doma. V nádobe môžu rásť kvety, bylinky a drobná zelenina. Do kvetináča môžete zasadiť jednu alebo niekoľko rastlín. Výrobok má nádržku na vodu s indikátorom hladiny vody. Vďaka tomu sa nemusíte starať o pravidelné zavlažovanie rastlín. Naplňte nádržku na vodu a rastliny si ju načerpajú podľa svojich potrieb. Indikátor vás bude informovať o potrebe doplnenia zásobníka. Nádrž má kapacitu štyri litre. Balkónový črepník Berberis taupe pojme jedenásť litrov zeminy. Produkt má netradičný štýl. Horná časť hrnca je tmavohnedá a vložka je biela. Moderný dizajn z neho robí ideálne riešenie pre súčasné aranžmány. V našej ponuke nájdete aj ďalšie hrnce zo série Berberis.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,78 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Taupe |
| Kód produktu | 8590415011323 |

1850 + recenzí








