DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 60 cm zelený
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm zelený
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 60 cm zelený3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete pestovať rastliny doma, na balkóne či terase? Budete teda potrebovať zelený balkónový kvetináč Berberis. Tento výrobok je vybavený nádržkou na vodu a indikátorom hladiny vody. Vďaka tomu je dobrou voľbou, ak občas zabudnete zaliať svoje rastliny. Moderný, nekonvenčný dizajn a módne farby robia tento produkt ideálnym pre súčasné interiérové dizajny.
Vlastnosti a výhody
Zelený balkónový kvetináč Berberis 60 cm je dokonalým riešením, ak chcete doma pestovať kvety, bylinky alebo drobnú zeleninu. Výrobok je vybavený zásobníkom vody a indikátorom hladiny vody. Vďaka tomu nemusíte pamätať na pravidelné zalievanie. Naplňte nádrž vodou a rastlina si sama naberie príslušné množstvo cez drenážne otvory. Ak dôjde zásoba vody, indikátor vám to oznámi. Zelený balkónový kvetináč Berberis je vyrobený z plastu. Výrobok je obdĺžnikový a podlhovastý a má zaujímavé farby. Nádoba je zvonka intenzívne zelená a zvnútra biela. Naša ponuka obsahuje aj viac farebných variantov a dve veľkosti produktov série Berberis.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 15Y |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 1,78 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 8590415011279 |

1850 + recenzí








