DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 80 cm biely
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm biely3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Balkónový kvetináč Berberis biely je produkt určený na pestovanie rastlín na balkóne alebo terase. Skvele sa hodí v mestských budovách vďaka svojmu modernému, módnemu štýlu. Je vyrobený z odolného plastu a vybavený zásobníkom vody. Vďaka samozavlažovaciemu systému je dobrou voľbou pre zábudlivcov.
Vlastnosti a výhody
Veľa ľudí chce mať krásny balkón či terasu ozdobenú kvetmi, no nestíhajú ich pestovať alebo ich zabúdajú pravidelne polievať. Moderný balkónový kvetináč Berberis 80 cm biely je produkt, ktorý v takomto prípade vyrieši všetky problémy. Nádoba je vybavená špeciálnym zásobníkom vody. Stačí ho pravidelne pridávať a samozavlažovací systém ho rozdelí po substráte podľa potrieb rastlín. Kvetináč je vyrobený v modernom módnom štýle. Biela farba sa hodí k väčšine balkónových alebo terasových štýlov. Balkónový kvetináč Berberis biely má obdĺžnikový tvar, ktorý sa hodí najmä v kompozíciách zložených z viacerých druhov rastlín. Pozrite si aj iné verzie hrncov z tejto série.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 78 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 20L |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8590415011316 |

1850 + recenzí








