DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 80 cm modrý
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm modrý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm modrý3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte spôsob, ako si na balkóne alebo terase vytvoriť malú záhradku? Pomôcť môže modrý balkónový kvetináč Berberis. Ide o produkt s nádržou na vodu, vďaka ktorej rastliny čerpajú vlhkosť, keď ju potrebujú. Indikátor hladiny vody, ktorý je súčasťou dizajnu, vás bude informovať, kedy je potrebné nádržku doplniť. Kvetináč sa vyznačuje módnymi farbami a moderným dizajnom.
Vlastnosti a výhody
Balkónový kvetináč Berberis modrý je dokonalým riešením ako pre ľudí, ktorí milujú záhradkárčenie, tak aj pre tých, ktorí často zabúdajú zalievať svoje rastliny. Prezentovaný výrobok je vybavený zásobníkom vody. Vďaka nemu a drenážnym otvorom si rastliny naberajú vodu, keď ju potrebujú. Ak je nádrž prázdna, uvidíte to vďaka indikátoru hladiny vody. Balkónový kvetináč Berberis 80 cm modrý je vyrobený z plastu. Jeho kapacita je pätnásť litrov a kapacita zásobníka je päť litrov. Produkt je navrhnutý v modernom štýle. Vonkajšia strana hrnca je modrá a vnútro je biele. Naša ponuka obsahuje hrnce série Berberis v šiestich farbách a dvoch veľkostiach.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 78 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 20L |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,5 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 8590415011354 |

1850 + recenzí








