DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Balkónový kvetináč Berberis 80 cm terakota
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm terakota
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Balkónový kvetináč Berberis 80 cm terakota3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete si zariadiť minizáhradku na balkóne? Alebo možno chcete pestovať rastliny doma? V každom z týchto zámerov vám bude nápomocný balkónový kvetináč Berberis terakota. Ide o nádobu vybavenú zásobníkom a ukazovateľom hladiny vody. Módne farby a moderný dizajn robia z produktu zaujímavý prvok vášho interiéru.
Vlastnosti a výhody
Terakotový balkónový kvetináč Berberis 80 cm je výbornou voľbou pre zarytých záhradkárov, ale aj pre tých z nás, ktorí občas zabudnú kvety zaliať. Nádoba je vybavená zásobníkom vody a ukazovateľom hladiny vody. Vďaka tomu si rastliny sami čerpajú vodu, keď ju potrebujú. Z času na čas stačí nádržku doplniť, o čom vás bude informovať ukazovateľ hladiny vody. Samozavlažovací systém správne funguje okrem iného aj vďaka drenážnym otvorom v nádobe. Výrobok je vyrobený z plastu. Terakotový balkónový kvetináč Berberis 80 cm je ukážkou moderného dizajnu. Vonkajšia strana nádoby je hnedá, zatiaľ čo vo vnútri je biela vložka. Pripravili sme aj ďalšie farebné varianty a veľkosti črepníkov zo série Berberis.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| šírka (cm) | 78 cm |
| výška (cm) | 20 cm |
| séria | Berberis |
| Kapacita (l) | 20L |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,5 kg |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Terakotová |
| Kód produktu | 8590415011286 |

1850 + recenzí








