DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Beko voľne stojaca chladnička B3XRCNA364H
Beko voľne stojaca chladnička B3XRCNA364H
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko voľne stojaca chladnička B3XRCNA364H3-7 dní736,58 €598,84 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Chladnička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Hĺbka inštalácie | 673 mm |
| Hĺbka produktu | 663 mm |
| Šírka produktu | 595 mm |
| Výška produktu | 1865 mm |
| Klimatická trieda | najvyšší súd |
| označenie CE | označenie CE |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | digitálny |
| Typ rukoväte | Integrovaný |
| Maximálna frekvencia | 50 Hz |
| Minimálna frekvencia | 50 Hz |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Funkcia rozmrazovania | Bezmrazový systém |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Energetická trieda | E |
| Počet dverí | 2 |
| Počet funkcií | 6 |
| Počet políc | 4 |
| Počet priehradiek | 5 |
| Maximálna prevádzková teplota | 43 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Názov/číslo modelu | Chladnička Neofrost B3XRCNA364HXB |
| Kapacita chladničky | 210 l |
| Úroveň hluku | 37 dB(A) |
| Kód produktu | 8690842568459 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











