DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Bemko AC 2P 40 A 30 mA prúdový chránič
Bemko AC 2P 40 A 30 mA prúdový chránič
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bemko AC 2P 40 A 30 mA prúdový chránič3-7 dní30,60 €24,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prúdový chránič Bemko AC 2P 40 A 30 mA je možné namontovať na lištu. Výrobok je vybavený kontrolkou indikujúcou aktiváciu. Na kryte nájdete aj testovacie tlačidlo. Vďaka nemu môžete vždy skontrolovať, či spínač funguje správne. Produkt poskytuje účinnú ochranu pred vážnym zlyhaním inštalácie.
Vlastnosti a výhody
Prúdový chránič Bemko AC 2P 40 A 30 mA je spôsob ochrany inštalácie pred poruchou, ktorá môže viesť až k požiaru. Výrobok má kryt s krytím IP20. Je vyrobený z odolného plastu. Puzdro dobre chráni dôležité časti spínača. Model Bemko je vybavený testovacím tlačidlom. Vďaka tomu môžete kedykoľvek skontrolovať, či spínač funguje správne. Na plášti modelu nájdete kontrolku, ktorá signalizuje aktiváciu. Prúdový chránič Bemko AC 2P 40 A 30 mA je vybavený svorkami z pozinkovanej ocele. Model je určený na montáž na koľajnicu. V našej ponuke nájdete aj nadprúdové modely rovnakej značky.
- Menovitý zvyškový prúd: 30 mA
- Menovitá skratová kapacita: 6kA
- Prúdový chránič
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 40A |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Meď a plast |
| Kód produktu | 5908311361795 |

1850 + recenzí








