DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Bemko AC 4P 25 A 30 mA prúdový chránič
Bemko AC 4P 25 A 30 mA prúdový chránič
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bemko AC 4P 25 A 30 mA prúdový chránič3-7 dní38,74 €31,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prúdový chránič Bemko AC 4P 25 A 30 mA je vybavený testovacím tlačidlom, ktoré vám umožní skontrolovať jeho činnosť. Pevný plastový kryt má kontrolku signalizujúcu aktiváciu. Model je vybavený pozinkovanými oceľovými svorkami. Spínač chráni elektrickú inštaláciu pred poškodením, ktoré môže viesť k vážnym následkom.
Vlastnosti a výhody
Prúdový chránič Bemko AC 4P 25 A 30 mA je možné namontovať na lištu. Prvok elektroinštalácie chráni pred poruchou, ktorá môže mať nebezpečné následky. Na kryte modelu nájdete prvky, ktoré uľahčujú používanie. Jedným z nich je testovacie tlačidlo. Umožní vám to kedykoľvek skontrolovať činnosť spínača. Na kryte je tiež kontrolka signalizujúca aktiváciu. Prúdový chránič Bemko AC 4P 25 A 30 mA je uzavretý v pevnom plastovom kryte. Dobre chráni najdôležitejšie časti inštalačného prvku. Spínač je vybavený pozinkovanými oceľovými svorkami. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely Bemko, ktoré chránia inštaláciu.
- Menovitý zvyškový prúd: 30 mA
- Menovitá skratová kapacita: 6kA
- Prúdový chránič
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bemko |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230 - 400 V |
| Menovitý prúd | 25A |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Meď a plast |
| Kód produktu | 5908311361887 |

1850 + recenzí








