DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Benzínová kosačka na trávu Mountfield HW531 so záberom 53 cm
Benzínová kosačka na trávu Mountfield HW531 so záberom 53 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Benzínová kosačka na trávu Mountfield HW531 so záberom 53 cm3-7 dní623,62 €507,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Benzínová kosačka Mountfield HW531 vám umožní postarať sa o váš trávnik profesionálnym spôsobom. Tento stroj vám umožní kosiť trávu podľa potrieb vášho trávnika. Je vybavený účinným systémom kosenia 4 v 1 a šesťstupňovým nastavením výšky riadku. Komfort pri používaní zariadenia navyše zvyšuje priestranný košík a ergonomická rukoväť
Vlastnosti a výhody
Ak sa chcete tešiť zo zdravého a krásneho trávnika, musíte ho pravidelne kosiť. Benzínová kosačka Mountfield HW531 53 cm vám pomôže postarať sa o zelený koberec vo vašej záhrade. Kosačka je vybavená množstvom funkcií, ktoré uľahčujú kosenie. Systém 4 v 1 vám umožňuje prispôsobiť prevádzkový režim stroja vašim potrebám. Kosačka je skvelá ako na zber pokosenej trávy, tak aj na mulčovanie. Môže pracovať v režime zadného alebo bočného výboja. Systém nastavenia výšky riadku obsahuje až 6 nastavení. Rozsah je od 25 do 85 mm. Okrem toho má kosačka indikátor plného zberača trávy. Benzínová kosačka Mountfield HW531 je vybavená aj systémom umývania krytu. Predná transportná rukoväť a ergonomická rukoväť zvyšujú komfort používania
- Systém kosenia 4v1
- Ergonomická rukoväť
- Indikátor plného košíka
- Systém umývania bývania
- Predná transportná rukoväť
- Brúsenie trávy
- Bočný výtok
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mountfield |
| Dĺžka produktu | 595 mm |
| Maximálna výška rezu | 85 mm |
| Minimálna výška rezu | 25 mm |
| Veľkosť reznej čepele | 530 mm |
| Šírka rezu | 530 mm |
| Šírka produktu | 490 mm |
| Výška produktu | 990 mm |
| Funkcie | Zber, mletie, zadné vyhadzovanie, bočné vyhadzovanie |
| Kapacita | 70 l |
| Hmotnosť produktu | 43 kg |
| Kód produktu | 8008984857322 |

1850 + recenzí








