DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Doplnky pre inteligentné domácnosti
- Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom
Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom je riešením, ktoré vám umožní jednoducho zablokovať prístup na dané miesto nepovolaným osobám. Vhodné pre použitie vo vnútri budov - to všetko kvôli stupňu ochrany proti vlhkosti. Súčasťou zariadenia je snímač, batéria a trojmetrová páska.
Vlastnosti a výhody
Magnetické zámky vhodné pre vaše potreby sú skvelým riešením na miestach, ktoré by z nejakého dôvodu mali byť v určitých časoch izolované od prístupu. Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom je vyrobený z vysoko kvalitných prvkov a má príslušné označenia a certifikáty, vďaka čomu je ideálny pre vnútorné použitie. Vhodné na dvere aj okná. Veľmi jednoducho si nastavíte hodiny, kedy má byť zámok zatvorený. Bezdrôtový magnetický zámok s časovačom je riešenie vybavené bezdrôtovým magnetickým kontaktom, ktoré je kompatibilné s modelmi zo základnej série. Pozrite si aj ďalšie produkty s podobným využitím v ponuke obchodu.
- Zapínač/vypínač
- Jednoduché ovládanie času
- Na dvere a okná
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bezdrôtový magnetický kontakt |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Smartwares |
| Hĺbka produktu | 13 mm |
| Šírka produktu | 80 mm |
| Výška produktu | 42 mm |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Typ prepínača | Zapínač/vypínač |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Počet konfigurovateľných tlačidiel | 1 |
| Počet podporovaných zariadení | 99 |
| Magnetický | Magnetický |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napájacie napätie | 3V |
| Menovitý prúd | 0,01 A |
| Typ batérie/nabíjateľná batéria | CR2032 |
| Sieťová technológia | Rádiofrekvencia |
| Zahrnuté | 1x dverový senzor, 1x batéria v balení a 3 m pásky |
| Časovač spánku | S funkciou časovača |
| Vyžaduje sa sídlo | Nevyžaduje sa |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kompatibilita | Smartwares Basic Series a Smartwares Smart Wi-Fi brána |
| Kód produktu | 8711658434667 |

1850 + recenzí











