DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Vykurovanie a vetranie
- Bezdrôtový týždenný LCD programátor Flomasta
Bezdrôtový týždenný LCD programátor Flomasta
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezdrôtový týždenný LCD programátor Flomasta3-7 dní89,80 €73,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezdrôtový týždenný LCD programátor Flomasta je efektívny spôsob, ako zabezpečiť váš každodenný komfort. Vďaka nemu môžete ovládať vykurovací systém v závislosti od nastavených časových intervalov. Šesť preddefinovaných programov uľahčuje začatie používania. Zariadenie je bezdrôtové, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Keď je miestnosť príliš teplá alebo príliš studená, normálne používanie je ťažké. Tento problém vyriešite výberom bezdrôtového týždenného LCD programátora Flomasta. Ide o jednoduchý spôsob ovládania vykurovacieho systému v akejkoľvek miestnosti v závislosti od časových intervalov. Ideálne do spálne, kúpeľne alebo obývačky. Vďaka nej si nastavíte požadovanú teplotu v miestnosti aj na celý týždeň dopredu. Šesť preddefinovaných programov uľahčuje nastavenie teploty podľa vašich potrieb. Bezdrôtový týždenný LCD programátor Flomasta je vybavený prehľadným LCD displejom a elektronicky ovládanými tlačidlami, takže sa ovláda veľmi jednoducho. Pozrite si aj ďalšie programátory z našej ponuky.
- Bezdrôtová funkcia eliminuje potrebu káblového spojenia medzi termostatom a kotlom
- Naprogramujte teplotu v závislosti od času a dňa v týždni
- Vyberte si útulnú atmosféru v komfortnom režime alebo šetrite energiu a súvisiace náklady, keď ste mimo domova pomocou energeticky úsporného alebo dovolenkového režimu
- rozsah nastavenia teploty 0 - 40°C, batéria nie je súčasťou balenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Manuálny programátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Flomast |
| Hĺbka produktu | 23 mm |
| Šírka produktu | 97 mm |
| Výška produktu | 117 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Typ programu nastaveného z výroby | 6 prednastavených programov |
| Typ kompatibilného kotla | Všetky kotly |
| Typ regulácie ústredného kúrenia | Termostat |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Nie sú zahrnuté batérie |
| Počet programovateľných dní | 7 |
| Počet riadiacich kanálov | 1 |
| Počet podporovaných zón | Jeden |
| Maximálna prevádzková teplota | 40 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 0 °C |
| Kód produktu | 5059340051543 |

1850 + recenzí











