DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Doplnky pre inteligentné domácnosti
- Bezdrôtový vypínač do 3600 W
Bezdrôtový vypínač do 3600 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezdrôtový vypínač do 3600 W3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezdrôtový vypínač je riešením pre použitie vo vnútri budov. Zariadenie má bezdrôtový operačný dosah až päťdesiat metrov v otvorenom vnútornom priestore. Programovanie je jednoduché a prakticky sa riadi vlastným tempom. Samotný produkt sa ľahko inštaluje. To všetko vďaka digitálnemu LED displeju
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako vytvoriť inteligentný systém, ktorý vám umožní jednoducho ovládať napájanie vo vašom bytovom alebo komerčnom interiéri? Veľkým pomocníkom v tomto smere bude bezdrôtový vypínač do 3600 W. Tento produkt dobre poslúži ako v obytných priestoroch, tak aj v kanceláriách, skladoch a dielňach. Model bol pripravený pomocou špeciálneho softvéru, ktorý sa dokonale prispôsobí sám o sebe a nevyžaduje veľa vašich zásahov. Produkt má veľmi dlhý dosah - až päťdesiat metrov v prípade otvorených priestorov, napríklad otvorených priestorov alebo loftov. Produkt vyžaduje na svoju prevádzku sieťové napájanie. Pozrite si aj ďalšie produkty dostupné v sortimente predajne
- Samoprispôsobivé programovanie
- LED digitálny displej
- Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zásuvkový adaptér |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Smartwares |
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 97 mm |
| Výška produktu | 50 mm |
| Bezdrôtový dosah | 50 000 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Bezdrôtový | Bezdrôtový |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 3600 W |
| Napájacie napätie | 230V |
| Zahrnuté | Batéria CR123A, manuál |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 8711658045405 |

1850 + recenzí











