DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Biohumus Extra hnojivo na jahody a lesné jahody 1 l
Biohumus Extra hnojivo na jahody a lesné jahody 1 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Biohumus Extra hnojivo na jahody a lesné jahody 1 l3-7 dní8,01 €6,51 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Prírodné hnojivo
- Bohatá úroda
- Najvyššia kvalita
- Dlhotrvajúci efekt
- Bezpečné pre ľudí a zvieratá
- Zlepšenie chuti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hnojivo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Šírka nádoby | 95 mm |
| Výška nádoby | 250 mm |
| Typ kontajnera | Fľaša |
| Charakter | Kvapalina |
| Hmotnosť produktu | 1000 g |
| Dávkovanie | 15 ml/m2 |
| Kód produktu | 5907520402190 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








