DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Biovita dolomitové vápno 10 kg
Biovita dolomitové vápno 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Biovita dolomitové vápno 10 kg3-7 dní9 €7,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biovita Dolomit lime je prípravok určený na starostlivosť o rastliny, ktorý odkysľuje pôdu a zvyšuje jej obsah horčíka a vápnika. Je veľmi ľahko absorbovaný rastlinami. Vďaka tomu má priaznivý vplyv na ich vegetáciu a úrodu. Používa sa v poľnohospodárstve a záhradníctve a prinesie rýchle výsledky.
Vlastnosti a výhody
Biovita dolomitové vápno 10 kg je produkt s vysokým obsahom uhličitanu vápenatého a horčíka. Môžete ho použiť na odkysľovanie a hnojenie kyslých pôd. Produkt doplní pôdu o chýbajúce prvky. Biovita dolomitové vápno sa odporúča pre všetky typy pôd. Ide o multifunkčný a plne univerzálny produkt. Po prvé: odkysľuje pôdu a zvyšuje jej obsah horčíka a vápnika. Po druhé: poskytuje potrebné prvky a mikroelementy. To má zase veľmi pozitívny vplyv na vegetáciu a úrodu rastlín. Ak produkt skladujete podľa odporúčania, nestratí svoju hodnotu. Predajne Castorama ponúkajú široký výber hnojív a prípravkov. Postarajte sa o svoju záhradu ešte dnes.
- Odkysľuje pôdu a zvyšuje jej obsah horčíka a vápnika
- Ľahko stráviteľné rastlinami
- Má pozitívny vplyv na vegetáciu a úrodu rastlín
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka nádoby | 300 mm |
| Výška nádoby | 400 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Zloženie | CaO+MgO min. 45 %, vrátane CaO min. 28 %, MgO min. 15 % |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Dávkovanie | 50 m2 |
| Kód produktu | 5907813160608 |

1850 + recenzí








