DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Bodové nástenné svietidlo Farby Hippolyta 1 x 9 W E14
Bodové nástenné svietidlo Farby Hippolyta 1 x 9 W E14
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bodové nástenné svietidlo Farby Hippolyta 1 x 9 W E143-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednonástenné svietidlo Colors Hippolyta v sebe spája tradičný dizajn s modernými konštrukčnými riešeniami, takže bude dobre fungovať v domácnostiach zariadených v akomkoľvek štýle. Svietidlo svojím tvarom pripomína dizajny zo 60. a 70. rokov 20. storočia.Oblé línie a nežná farba sa budú skvele hodiť, ak je váš interiér zariadený v pastelových, bielych alebo béžových farbách.
Vlastnosti a výhody
Nástenné svietidlo Colors Hippolyta je dizajn prevzatý zo 60. rokov 20. storočia, teda zaoblený tvar a minimalizmus v kombinácii so základnou farbou. Toto biele svietidlo sa bude dobre hodiť do rôznych interiérov, vrátane interiérov zariadených v retro štýle. Dobre poslúži, ak hľadáte osvetlenie do práce alebo okolo svojho obľúbeného kresla. Môžete ich namontovať aj nad posteľ, ak si chcete večer voľne čítať. Svietidlo je možné namontovať priamo na stenu v akejkoľvek výške. Vypínač je namontovaný v základni tienidla. Hlavu môžete posúvať podľa toho, či chcete mať osvetlenie pod uhlom alebo vodorovne. Vďaka tomu si ich prispôsobíte podľa svojich potrieb a zabezpečíte tak dostatočné presvetlenie miestnosti. Nástenné svietidlo je vyrobené z odolného kovu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Spot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Farby |
| Priemer produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 1300 mm |
| Trieda ochrany IEC | trieda I |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Hippolyta |
| Typ prepínača | Spúšťač |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Energetická trieda | Trieda sa nevyžaduje |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | vápenec |
| Kód produktu | 3663602803546 |

1850 + recenzí











