DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Bopon hnojivo supertunia 0,3 l
Bopon hnojivo supertunia 0,3 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bopon hnojivo supertunia 0,3 l3-7 dní9 €7,32 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Viaczložkové hnojivo bohaté na mikroelementy pre všetky odrody supertunie. Podporuje proces tvorby pukov a zabezpečuje bohaté kvitnutie. Rastliny ním kŕmené majú veľké, krásne sfarbené kvety a ich listy sú sviežo zelené. Pravidelné používanie hnojív zaisťuje, že supertunia sú správne vyživené a intenzívne kvitnú počas celej sezóny.
Vlastnosti a výhody
- Viaczložkové, bohaté na mikroelementy
- Poháňa všetky odrody supertunie
- Podporuje proces tvorby pukov a zabezpečuje bohaté kvitnutie
- Poskytuje krásne farebné kvety a zelené listy
- VYMAZAŤ
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvapalné hnojivo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Žiadna značka |
| Šírka nádoby | 70,1 mm |
| Výška nádoby | 170,8 mm |
| séria | Bopon |
| Spôsob aplikácie | Polievacia nádoba |
| Starostlivosť s chemikáliami | NPK 8:3:4; B 0,02; Cu 0,002; Fe 0,02; Mn 0,015; Mo 0,002; Zn 0,015 |
| Charakter | Kvapalina |
| Zloženie | NPK 8:3:4; B 0,02; Cu 0,002; Fe 0,02; Mn 0,015; Mo 0,002; Zn 0,015 |
| Dávkovanie | Rozpustite 10 ml hnojiva v 1,5 litri vody. |
| Pripravené na použitie | Sústreďte sa |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte oddelene od potravín, pri teplote 5-30 °C. Počas skladovania sa koncentrácia amónneho dusíka zvyšuje na 0,5 - 1,8%. Hnojivo obsahuje močovinu, ktorá môže uvoľňovať amoniak a ovplyvňovať kvalitu ovzdušia. |
| Kód produktu | 5904517388697 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








