DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Dlažobné kocky
- Bruk-Bet Monoryt záhradná doska, pastel
Bruk-Bet Monoryt záhradná doska, pastel
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bruk-Bet Monoryt záhradná doska, pastel3-7 dní5,98 €4,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná platňa Bruk-Bet Monorite v pastelovej farbe je materiál, ktorý možno použiť na dekoratívne a ochranné dotvorenie povrchu Vašej nehnuteľnosti. Vďaka betónovému vyhotoveniu je výrobok chránený pred nepriaznivými vplyvmi meniacich sa poveternostných podmienok a zostáva dlhodobo odolný. Môžete s ním vytvárať cestičky, uličky alebo chodníky.
Vlastnosti a výhody
Záhradná doska Bruk-Bet Monoryt v pastelovej farbe je skvelým spôsobom, ako vytvoriť funkčnú a zároveň pôsobivo vyzerajúcu vonkajšiu podlahu. Záhradná platňa nepravidelného tvaru dokonale imituje prírodný kameň a dodáva povrchu dekoratívny charakter. Produkt je veľmi univerzálny. Môžete ho použiť na pokrytie väčších plôch, ako je napríklad príjazdová cesta k autu. Výborne sa hodí aj ako materiál na chodníky či terasy. Môžete ho použiť aj na označenie cestičiek v záhrade alebo vytvorenie čarovných uličiek, aby ste nezdupali trávnik či vysadené kvety. Výrobok pripomína prírodný kameň a dokonale zapadne do záhradnej zelene alebo vysadených kvetov.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 380 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 380 mm |
| Hrúbka produktu | 60 mm |
| Hmotnosť produktu | 13,34 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 7 rokov |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Betón |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Marka | Bruk-Bet |
| Osud | Rozvoj chodníkov, terás, záhrad a námestí |
| Kód produktu | 5907561755224 |

1850 + recenzí









