DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Cermax poťah na vianočnú hviezdu 12 cm, mix farieb
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 12 cm, mix farieb
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 12 cm, mix farieb3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Poťah na vianočnú hviezdu je možné použiť na vytvorenie sviatočnej atmosféry vo vašom byte. Vianočná hviezda alebo betlehemská hviezda zasadená do farebného črepníka dodá vášmu interiéru útulný charakter. Kryt vyrobený z keramiky je odolný a tiež uprednostňuje pestovanie rastlín - umožňuje prístup vzduchu ku koreňom, pretože jeho obal je porézny.
Vlastnosti a výhody
Obal na vianočnú hviezdu je ako stvorený na vytvorenie vianočnej výzdoby do vášho bytu. Produkt v kombinácii s vysadenou Betlehemskou hviezdou vytvára jedinečnú dekoráciu, ktorá vnesie do miestnosti hrejivú vianočnú atmosféru. Farebný poťah efektne oživí váš interiér, takže ním môžete rozbiť monotónnosť vašich stien a podláh. Vyznačuje sa aj výbornou funkčnosťou, pretože je vyrobený z keramiky – tento materiál je nielen mimoriadne odolný, ale má aj porézny povrch, ktorý korienkom uľahčuje dýchanie a odparovanie prebytočnej vody. V našej ponuke nájdete aj kryty na iné druhy rastlín a môžete si vybrať model podľa svojho vkusu.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cermax |
| Priemer produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,54 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné rôzne farby |
| Kód produktu | 5908311292471 |

1850 + recenzí








