DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Cermax poťah na vianočnú hviezdu 501 12 cm, mix farieb
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 501 12 cm, mix farieb
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 501 12 cm, mix farieb3-7 dní2,72 €2,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obliečka na vianočnú hviezdu je ozdobou vášho domova počas Vianoc. Je vyrobený z keramiky a je dostupný vo farbách odkazujúcich na vianočné ozdoby. Obal má dekoratívny charakter, takže dobre poslúži na poličke, parapete či vianočnom stole. Je k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach a farbách, z ktorých si môžete vybrať.
Vlastnosti a výhody
Obal na vianočnú hviezdu je dekoratívna nádoba na pestovanie kvetov u vás doma. Môžete do nej vložiť plastový črepník s kvetom, ktorý vašim domácim rastlinám poskytne tie správne podmienky na rast. Voda zo zálievky môže z pôdy v plastovom kvetináči voľne vytekať, takže korene nebudú hniť a nevysychajú. Pôda bude tiež lepšie prevzdušnená. Poťah sa hodí do izieb zariadených v modernom štýle, ale môžete ho skombinovať aj s klasickým nábytkom. Dostupné sú rôzne farby – zlatá, červená, krémová, strieborná a bordová, ktoré dokonale ladia s vianočnou atmosférou. Jednotlivé odrody vianočných hviezd pekne ladia s touto farebnou schémou - obaly môžete použiť na vytvorenie dekoratívneho vianočného záhonu pre váš domov.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cermax |
| Priemer produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 90 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,34 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné rôzne farby: zlatá, červená, krémová, strieborná, bordová |
| Kód produktu | 5908311296479 |

1850 + recenzí








