DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Cermax poťah na vianočnú hviezdu 660 17 cm, mix farieb
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 660 17 cm, mix farieb
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cermax poťah na vianočnú hviezdu 660 17 cm, mix farieb3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obal je ozdobná nádoba na pestovanie vianočných hviezd - farby, v ktorých je dostupný, zodpovedajú charakteru Vianoc. Kryt však môžete využívať celoročne – poskytuje rastlinám správne podmienky pre rast a elegantný kryt na pestovanie kvetov. Tiež chráni pôdu, na ktorej rastlina stojí, pred zaplavením vodou zo závlahy.
Vlastnosti a výhody
Puzdro je nádoba na pestovanie izbových rastlín. Je určený na chov Betlehemskej hviezdy. Vianočné hviezdy v ňom vyzerajú najkrajšie, ale to neznamená, že do nich nemôžete dať aj iné kvety, napríklad orchidey alebo sukulenty. Kvetináč je dostupný v mnohých vianočných farbách - prezentované nádoby sú zlatá, červená, krémová, strieborná a bordová, ktoré sa k vianočným farbám dokonale hodia. Poťah na vianočnú hviezdu môžete umiestniť na poličku, parapet alebo štedrovečerný stôl, čím vytvoríte sviežu prírodnú dekoráciu. V našej ponuke nájdete aj obaly na iné kvety, napríklad určené špeciálne na pestovanie orchideí alebo prvosienok, takže si produkt ľahko prispôsobíte svojim potrebám.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cermax |
| Priemer produktu | 170 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,96 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné rôzne farby: zlatá, červená, krémová, strieborná, bordová |
| Kód produktu | 5908511282791 |

1850 + recenzí








