DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Cibuľoviny a hľuznaté rastliny
- Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix 5 ks.
Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix 5 ks.3-7 dní27 €21,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix sú sada rôznofarebných kvetov pripravená na pestovanie. Vysádzanie cibúľ sami nebude ťažké. Rovnako jednoduché je pestovanie tejto rastliny, ktorá má minimálne nároky. Kvety sú vhodné na výsadbu do záhradných a terasových truhlíkov. Máte záruku, že rastlina zakvitne už v prvom roku pestovania.
Vlastnosti a výhody
Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix 5 kusov je produkt pripravený na použitie. Cibuľky sa pestujú veľmi jednoducho. Nevyžadujú veľa práce. Pestovanie týchto kvetov je rovnako bezproblémové. Nároky rastliny sú minimálne. Týkajú sa najmä slnečného stanovišťa a univerzálnej pôdy. Vysadiť ich môžete v záhrade aj na terase. Ideálne pre kvetinové záhony a záhony. Cibuľky georgín Verve Dinnerplate mix je súprava, ktorá obsahuje kvety v rôznych farbách. Všetky sú však vhodné na rezané kvety. Veľmi rýchlo zvýšia estetiku vašej záhrady, pretože kvitnú už v prvom roku. Hľadáte iné kvety? Pozrite si obrovský výber z našej ponuky. Okrem záhradných rastlín tu nájdete aj izbové kvety a mnohé iné.
- Jednoduchosť výsadby
- Zaručené kvitnutie v prvom roku
- Ideálne na rezané kvety
- Zaručené kvitnutie v prvom roku
- Dobre fungujú v záhonoch, záhonoch a terasových nádobách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetinová cibuľka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Verve |
| Konečný rozsah výšok | 0,5 - 1,0 m |
| Predpokladané rozšírenie rastlín | 400 mm |
| Predpokladaná výška rastliny | 900 mm |
| séria | Kvetinová cibuľka |
| Druh rastlín/kvetov | Tanierová dahlia |
| Atraktívny pre opeľujúci hmyz | Priťahuje opeľujúci hmyz |
| Dĺžka života | Mnoho rokov |
| Botanický názov | Dahlia, premiešajte |
| Latinský názov | Dahlia Dekoratívny tanier na večeru, mix |
| Spoločný názov | Dalia tanier, premiešajte |
| Rozmanitosť | Dalia Dinnertale, mix |
| Odolný voči suchu | Žiadna odolnosť voči suchu |
| Odpor | H3 – zimovzdornosť v pobrežných a relatívne miernych častiach Veľkej Británie (od -5 do 1°C) |
| Doba kvitnutia | Od júla do októbra |
| Obdobie výsadby | Od mája do júna |
| Voňavé | Bez zápachu |
| pH pôdy | akýkoľvek |
| Vhlkosť pôdy | Vlhká a dobre priepustná |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Farba kvetu | Viacfarebné |
| Pokyny na starostlivosť po výsadbe | Odstráňte odkvitnuté kvety, aby ste predĺžili dobu kvitnutia. Počas sucha výdatne zalievajte. Po odumretí lístia, zvyčajne po prvom mraze, odrežte stonky 5 cm nad úrovňou pôdy. Rastlina nie je mrazuvzdorná. Ak chcete hľuzy prezimovať, vykopte ich a uskladnite na chladnom a suchom mieste mimo mrazu. Nasledujúci rok zasaďte znova rovnakým spôsobom. |
| Kód produktu | 3663602483717 |

1850 + recenzí











