DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Hnojivá
- Cieľová čadičová múka 900 g
Cieľová čadičová múka 900 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cieľová čadičová múka 900 g3-7 dní12 €9,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cieľová čadičová múka je riešenie určené na starostlivosť o záhradné rastliny. Produkt je bezpečný pre životné prostredie vďaka svojmu prírodnému zloženiu, založenému výlučne na mletých čadičových horninách. Neobsahuje ďalšie chemikálie. Je to univerzálne hnojivo pre okrasné rastliny, trvalky, kríky a stromy, ale aj zeleninu a ovocie.
Vlastnosti a výhody
Starostlivosť o rastliny znamená aj ich pravidelné prihnojovanie, keď to rastliny potrebujú. Na tento účel môžete použiť minerálne hnojivo ako je čadičová múka Target 900 g. Malé balenie sa výborne hodí na starostlivosť o izbové, ale aj balkónové či terasové kvety. Okrem toho je prípravok vhodný na hnojenie plodín v skleníkoch, záhradkách a záhradách. Môže byť použitý na napájanie ovocných stromov a kríkov, trvaliek, jednoročných okrasných rastlín, zeleniny a mnohých ďalších. Cieľová čadičová múka má zásadité pH. To znamená, že by sa nemal používať na kyslomilné rastliny. Produkt je dostupný v PET téglikoch. Vhodné na kropenie okolo rastlín po celý rok. Pozrite si aj iné hnojivá dostupné v obchode.
- Pohodlné balenie na posypanie
- Chráni rastliny pred chorobami a škodcami
- Bohaté na mikroelementy
- Univerzálna múka
Technické špecifikácie
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
|---|---|
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Cieľ |
| Hĺbka produktu | 65 mm |
| Šírka nádoby | 65 mm |
| Výška nádoby | 180 mm |
| Typ kontajnera | Jar |
| Obdobie uplatňovania | Celý rok |
| Zloženie | Čadičové zlúčeniny sú oxid kremičitý (asi 50%), oxid hlinitý (asi 20%), oxid železa (5-10%), obsahuje veľa makro- a mikroprvkov (horčík, vápnik, sodík, draslík, mangán, titán, fosfor, síra bór, chróm, meď, zinok, molybdén, kobalt, jód) |
| Hmotnosť (kg) | 0,9 kg |
| Kód produktu | 5901875010789 |

1850 + recenzí








