DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- CL kúpeľňový radiátor 94 x 50 cm biely
CL kúpeľňový radiátor 94 x 50 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
CL kúpeľňový radiátor 94 x 50 cm biely3-7 dní140,49 €114,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie navrhovaného modelu radiátora vám umožní efektívne vykurovať kúpeľňu, čo je obzvlášť potrebné v mrazivých dňoch. Vďaka štruktúre z nízkouhlíkovej ocele je výrobok vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu a jeho povrch je práškovo lakovaný, vďaka čomu je odolný voči korózii.
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňa je miestnosť, kde je obzvlášť dôležité dosiahnuť a udržať teplotu, ktorá vám poskytne pohodlie bez ohľadu na poveternostné podmienky. Ak sa teda chcete okúpať v príjemnom teple, použite navrhovaný model kúpeľňového radiátora ako jeden z najdôležitejších prvkov vykurovacieho systému. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou, pretože pri jeho výrobe sa používa extrémne odolná, práškovo lakovaná nízkouhlíková oceľ. Vďaka tomu je výrobok necitlivý na škodlivé účinky korózie a mechanického poškodenia. Neodkladajte svoje rozhodnutie a prezrite si širokú ponuku predajne Castorama pre domácich majstrov už teraz, pričom si z rôznych vykurovacích telies vyberte zariadenie, ktoré potrebujete.
- Výkon 710 W
- Univerzálne pripojenie
- Záruka 5 rokov
- Dostupné farby: biela, antracit
- Dostupné aj iné veľkosti
- Nastavenie vzdialenosti radiátora od steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 14 cm |
| šírka (cm) | 50 cm |
| výška (cm) | 95 cm |
| séria | CL |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Zahrnuté | montážne držiaky, uzáver, odvzdušňovač, rozširujúce hmoždinky, záručný list, montážny návod |
| Hmotnosť (kg) | 12,5 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5902768219746 |

1850 + recenzí










