DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Compo Sana substrát pre zelené rastliny a palmy 10 l
Compo Sana substrát pre zelené rastliny a palmy 10 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Compo Sana substrát pre zelené rastliny a palmy 10 l3-7 dní8,01 €6,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak si chcete vyzdobiť balkón či terasu množstvom kvetov, pamätajte na dobrý substrát pre rastliny. Produkt nájde praktické využitie pri presádzaní rastlín a kvetov na vašom balkóne. Pôda obsahuje veľa minerálov, ktoré dokonale vyživia vyvíjajúcu sa rastlinu, vďaka čomu získa na dlhú dobu pekný a atraktívny vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte prípravok, vďaka ktorému sa kvety na balkóne pekne rozvinú, použite substrát. Produkt je ideálny pre výsadbu nových kvetov na balkóne alebo terase. Pôda obsahuje správne množstvo základných minerálov, ktoré rastlinu dokonale vyživia – kvety budú vyzerať pekne. NPK hnojivo obsiahnuté v substráte urýchli rast rastlín a tiež zvýši ich odolnosť voči infekciám. Vďaka tomu budú palmy aj kvety na vašom balkóne či terase pôsobiť efektne. Substrát môžete do črepníka naniesť ručne alebo pomocou špeciálnej záhradnej lopatky. V našom sortimente nájdete aj hnojivá, ktoré pomôžu rastlinám vo vašej domácnosti správne sa rozvíjať.
- Substrát je určený pre všetky zelené rastliny
- Ideálne pre paprade
- Obsahuje štartovaciu dávku hnojiva
- Prídavok perlitu vytvára sypkú štruktúru
- Prídavok Agrosilu posilňuje koreňový systém
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Šírka nádoby | 260 mm |
| Výška nádoby | 420 mm |
| Objem | 10L |
| Zloženie | Rašelina, perlit, agrosil, hnojivo NPK |
| Hmotnosť produktu | 6 kg |
| Kód produktu | 4008398514310 |

1850 + recenzí








