DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Cyber 3 svietidlo stropné E27 dub / čierna
Cyber 3 svietidlo stropné E27 dub / čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cyber 3 svietidlo stropné E27 dub / čierna3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stropné svietidlo Cyber 3-light E27 dub/čierne obsahuje prírodné drevené prvky, takže ho zapadnete do štýlu moderného interiéru. Dodá vášmu aranžmánu útulnosť a stane sa ozdobou miestnosti. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie modely lamo zo série Cyber , ktoré vás inšpirujú k experimentom s doplnkami.
Vlastnosti a výhody
Stropné svietidlo Cyber 3-light E27 dub/čierne je vyrobené z prírodných drevených prvkov a ocele. Vďaka materiálom použitým pri výrobe je stropné svietidlo odolné a počas používania sa nedeformuje. Záruka sa vzťahuje na dvojročnú dobu používania. Kombinácia dreva a kovu dáva nadčasový dekoratívny efekt. Použite výrobok ako dekoráciu miestnosti pre zvýšenie útulnosti aranžmánu. Stropné svietidlo Cyber 3-light E27 dub/čierna odhaľuje žiarovku, takže je to prvok, ktorý môže doplniť dekor. Vyberte si zdroj svetla v originálnom tvare a vytvorte jedinečnú kombináciu! Svietidlo pracuje s energeticky úspornými žiarovkami s maximálnym výkonom 60 W, vybavené závitom E27. V našom sortimente nájdete široký výber rôznych stropných svietidiel.
- Telo odolné proti deformácii
- Prvky vyrobené z prírodného dreva
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strop |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 240 mm |
| Šírka produktu | 410 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Cyber |
| Typ žiarovky | klasické |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Dubová, čierna |
| Kód produktu | 5907554419348 |

1850 + recenzí








