DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Sieťové káble a príslušenstvo
- Montážne príslušenstvo pre káble
- D-line organizér káblov 125 x 115 x 326 mm biely
D-line organizér káblov 125 x 115 x 326 mm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
D-line organizér káblov 125 x 115 x 326 mm biely3-7 dní20,22 €16,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely organizér káblov je skvelým riešením, ak chcete mať elektrické káble usporiadané a skryté vo svojich izbách. Behom chvíľky ukryje celú húštinu káblov a 4-cestný rozbočovač. Organizér je vyrobený z bezpečného a netoxického materiálu ABS. Spĺňa požiadavky normy BS EN 60670-22:2006.
Vlastnosti a výhody
Získajte príslušenstvo, ktoré rýchlo usporiada vaše káble! Jedným z nich je biely organizér káblov 125 x 115 x 326 mm. Umožní vám skryť veľa káblov a bežných 4-cestných rozbočovačov. Zabráni náhodnému zachyteniu káblov. Zabezpečí, aby káble viedli esteticky a bezpečne k vašim elektrickým zariadeniam a vy k nim budete mať jednoduchý prístup. Výrobok je vyrobený z ABS plastu - odolný voči rôznym látkam a netoxický. Jeho ďalšou výhodou sú 3 zadné káblové vstupy/výstupy. Biely organizér na káble s lešteným vekom vyzerá aj vďaka atraktívnemu dizajnu veľmi štýlovo. Spĺňa požiadavky bezpečnostnej normy BS EN 60670-22:2006.
- Norma BS EN 60670-22:2006
- Štýlový dizajn
- Skryje obľúbené 4-cestné rozdvojky a zamotané káble
- Vyrobené z bezpečných materiálov
- Má 3 zadné káblové vstupy/výstupy
- Jednoduchá správa káblov
- Leštené veko s otvormi
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Organizér káblov |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | D-Line |
| Dĺžka produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 325 mm |
| Výška produktu | 115 mm |
| počet položiek | 1 |
| Hmotnosť produktu | 422 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5060226644308 |

1850 + recenzí





.jpg)





