DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Darco čierna redukcia 200/160 mm
Darco čierna redukcia 200/160 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco čierna redukcia 200/160 mm3-7 dní36,50 €29,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Redukcia umožňuje správne spojenie rúrok rôznych priemerov - používa sa pri zhotovovaní komínových systémov. Je odolný voči mechanickému poškodeniu, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči mechanickému poškodeniu. Navrhovaný sortiment zahŕňa aj ďalšie druhy tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Redukcia sa používa pri zhotovovaní komínových systémov, pretože umožňuje spájanie rúr rôznych veľkostí. Celá jednotka je navrhnutá tak, aby správne odvádzala spaliny, takže je užitočná v obytných budovách aj vo verejných budovách. Výrobok zaisťuje vynikajúce dlhodobé pracovné výsledky, pretože je vyrobený z oceľového plechu odolného voči mechanickému poškodeniu. Redukcia je dokončená s mimoriadnou presnosťou, čo zaručuje dokonalú tesnosť inštalácie. Prvok môžete nainštalovať sami alebo využiť služby špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s takouto prácou. V navrhovanom sortimente sú aj ďalšie typy tohto produktu, takže si vyberiete model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
- Pokryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Umožňuje zmeniť priemer
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 5907587900233 |

1850 + recenzí








