DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Darco nastaviteľné koleno 200 mm 0-45° čierne
Darco nastaviteľné koleno 200 mm 0-45° čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco nastaviteľné koleno 200 mm 0-45° čierne3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koleno bude užitočné v každom dome - používa sa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií, pretože umožňuje správne odvádzanie výfukových plynov. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je odolný nielen voči mechanickému poškodeniu, ale aj škodlivým vplyvom vysokých teplôt typických pre tepelné inštalácie.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľné koleno sa používa pri inštalácii vykurovacích zariadení - umožňuje vytvorenie konštrukcií určených na odvod spalín do komína, takže bude užitočné vo väčšine domácností. Výrobok je odolný voči škodlivým vplyvom vysokej teploty, takže zostane dlho v perfektnom stave. Prvok sa často používa na zmenu smeru rúr, čo umožňuje ich inštaláciu najhospodárnejším spôsobom. Môžete si to celé nainštalovať sami alebo si najať špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s inštaláciou vykurovacích konštrukcií. Navrhovaná ponuka obsahuje rôzne typy tohto produktu, takže si vyberiete model, ktorý sa vám bude najviac hodiť
- Pokryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Jednoduchá a presná montáž
- Esteticky vyrobené
- Lakovaný vysokoteplotnou farbou Senotherm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 236 mm |
| Šírka produktu | 236 mm |
| Výška produktu | 164 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907587901971 |

1850 + recenzí








