DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Darco redukčná rozeta 100-110-120/180 mm
Darco redukčná rozeta 100-110-120/180 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco redukčná rozeta 100-110-120/180 mm3-7 dní32,84 €26,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Redukčná rozeta je určená na napojenie grafitových prvkov na keramické komíny rôznych rozmerov - bude užitočná pri vytváraní vykurovacej inštalácie, pretože umožňuje správny odvod spalín. Vďaka odolnosti voči škodlivým vplyvom vysokých teplôt zostane dlho v perfektnom stave. Ponúkame rôzne druhy tohto produktu
Vlastnosti a výhody
Redukčná rozeta sa používa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií - umožňuje napojenie grafitových prvkov na keramické komíny s rôznymi rozmermi, takže poslúži vo väčšine domácností. Celý systém je navrhnutý tak, aby správne odvádzal výfukové plyny, aby neunikali do miestností, čo by mohlo nepriaznivo ovplyvniť funkčnosť dýchacieho systému ich užívateľov. Prvok vyrobený z plechu je odolný proti ohybu a prasknutiu, takže dlhodobo zabezpečí dokonalú tesnosť konštrukcie. Rozeta tiež nie je náchylná na škodlivé účinky vysokých teplôt, čo je v prípade niektorých vykurovacích zariadení mimoriadne dôležité. Ponúkame rôzne druhy tohto produktu, takže si jeho model ľahko prispôsobíte svojim potrebám
- Pokryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Dokonale okrúhle
- Možnosť pripojenia jedného z troch priemerov
- Všestrannosť
- Lakovaný vysokoteplotnou farbou Senotherm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 220 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907587902787 |

1850 + recenzí








