DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Darco rozeta čierna 160 mm
Darco rozeta čierna 160 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco rozeta čierna 160 mm3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozeta je určená na vytvorenie systémov odvodu výfukových plynov, takže bude užitočná vo väčšine domácností. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z oceľového plechu a je chránený pred škodlivými účinkami vysokých teplôt. Ponúkame aj ďalšie prvky komínových konštrukcií
Vlastnosti a výhody
Rozeta sa používa pri montáži komínových prípojok na odvádzanie spalín mimo budovy. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je odolný voči deformácii, čo zaisťuje perfektné výsledky práce po dlhú dobu. Okrem toho je chránený pred škodlivými účinkami vysokých teplôt, čo je obzvlášť dôležité v prípade prvkov používaných vo vykurovacích systémoch. Prvok je užitočný nielen v domácnostiach, ale aj vo verejných budovách. Môžete ho pripevniť sami alebo si najať špecialistu, ak ste takúto prácu nikdy predtým nevykonali. Naša ponuka zahŕňa rôzne príslušenstvo používané v systémoch odvodu výfukových plynov, takže môžete úspešne dokončiť diely, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.
- Pokryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Dokonale okrúhle
- Maskuje prvky okolo spojenia
- Lakovaný vysokoteplotnou farbou Senotherm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 220 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 13 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Kód produktu | 5907587900325 |

1850 + recenzí








