DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Dažďový senzor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dažďový senzor3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dažďový senzor je vhodný pre všetky zavlažovacie systémy a je kompatibilný s akýmkoľvek zariadením používaným na zásobovanie vašej záhrady a pozemku vodou. Vďaka nemu predídete plytvaniu vodou. Na snímač sa vzťahuje dvojročná záruka. Ľahko a efektívne privádza dažďovú vodu do každého kúta vašej záhrady.
Vlastnosti a výhody
Dažďový senzor série Rainjet sa používa pre všetky zavlažovacie systémy. Systémová kompatibilita je hlavnou výhodou zariadenia. Je vyrobený z plastu, je odolný a odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Dažďový senzor zabraňuje plytvaniu vodou tým, že pri daždi vypne postrekovače. Má dvojročnú záruku. Je možné pripojiť na bežný solenoidový ventil (24 V) alebo na programátory Aquauno a Aquadue. Automatické zavlažovanie sa obnoví, keď sa voda v senzore vyparí. Dažďový senzor je ekologické zariadenie, ktoré vám umožní zásobiť vodou každý kút vašej záhrady či pozemku. Preto si zariadenie často vyberajú majitelia domov so záhradami.
- Zabraňuje plytvaniu vodou
- 2 roky záruka
- Kompatibilné so všetkými zavlažovacími systémami
- Zabraňuje plytvaniu vodou vypnutím postrekovačov, keď prší; zalievanie sa automaticky obnoví, keď sa voda v senzore vyparí
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dažďový senzor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 128 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 270 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625909155 |

1850 + recenzí









