DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Dekoračné radiátory
- Dekoračný radiátor Faringdon 180 x 60,8 cm čierny
Dekoračný radiátor Faringdon 180 x 60,8 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoračný radiátor Faringdon 180 x 60,8 cm čierny3-7 dní405 €329,27 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny dekoračný radiátor Faringdon sa hodí do moderných a industriálnych interiérov. Model s matným povrchom je vyrobený z ocele, čo zaisťuje jeho dlhé používanie. Radiátor môžete namontovať na stenu pomocou príslušenstva, ktoré je súčasťou sady. Vďaka produktu zabezpečíte tepelnú pohodu Vašej domácnosti. Radiátor skvele poslúži v kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Dekoračný radiátor Faringdon 180 x 60,8 cm čierny poslúži na vykurovanie priestrannej miestnosti. Výrobok sa bude používať v kúpeľni. Model je vyrobený z ocele, čo zaručuje jeho dlhodobé používanie. Radiátor s matným povrchom si zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu a zostane bez škrabancov. Produkt v čiernom farebnom prevedení dobre poslúži v modernom interiéri. Môžete ho nainštalovať aj do kúpeľne v industriálnom štýle. Produkt môžete pripevniť na stenu. Príslušenstvo, ktoré je súčasťou sady, vám to uľahčí. Sada obsahuje aj odvzdušňovač. Čierny dekoračný radiátor Faringdon miestnosť príjemne prehreje. Navyše vyprané oblečenie rýchlejšie schne. Pozrite si aj iné varianty radiátorov Faringdon.
- Dvojitý panel
- Výkon 1794 W
- 10 rokov záruka
- Centrálne pripojenie
- Výkon radiátora pri ΔT=30°C = 934 W
- Výkon radiátora pri ΔT=50°C = 1794 W
- Vykurovacia plocha 18 m2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 69 mm |
| Šírka produktu | 608 mm |
| Výška produktu | 1800 mm |
| séria | Faringdon |
| Typ radiátora | Dizajnový kúpeľňový radiátor |
| Maximálna prevádzková teplota | 75 °C |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | Konzoly, zástrčka, vetracie otvory a montážny materiál na stenu |
| Hmotnosť produktu | 49,4 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna podložka |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5059340623641 |

1850 + recenzí











