DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save oranžová 50 l
Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save oranžová 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save oranžová 50 l3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívne drevotriesky sú dôležitým prvkom pre každého amatérskeho záhradníka. Pomocou produktu môžete správne vyzdobiť priestor vo vašej záhrade distribúciou drevených triesok medzi kríky a kvety. Prípravok vytvorí prirodzenú ochrannú bariéru proti burine, vďaka ktorej si substrát zachová pekný vzhľad po veľmi dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaná drevná štiepka bude perfektným dekoratívnym doplnkom vašej domácej záhrady. Používaním produktu priestor v prvom rade opticky zatraktívnite, vďaka čomu si vytvoríte personalizované prostredie. Drevnú štiepku môžete umiestniť na zem medzi ihličnaté stromy a kríky, takže budú riadne odkryté. Oranžová farba výrobku navyše urobí okolie výraznejším a vy budete radi tráviť svoj voľný čas v záhrade. Drevená štiepka je prírodný produkt, ktorý vzniká brúsením dreva a navyše vhodne ochráni substrát proti rastu buriny a zároveň zabezpečí prevzdušnenie pôdy. Do záhrady si môžete vybrať aj hnedú alebo červenú drevnú štiepku, ktorá je dostupná v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | AquaSave |
| Hrúbka aplikácie | 30 mm |
| Pokrytie | 1,5 m² |
| Štandardné | PN-EN 12580 |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 50 l |
| Zloženie | 100% mäkké drevo |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Oranžová |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Odporúča sa používať rukavice. Nemulčujte povrch bezprostredne pred možným dažďom. Mulčovanie sa odporúča vykonávať za suchého a slnečného počasia. Odporúča sa udržiavať vzdialenosť medzi mulčom a rastlinami - nezakrývajte základňu rastlín mulčom. Na povrchu mulča sa môžu objaviť saprofytické organizmy. Nepredstavujú hrozbu pre rastliny. Farbivo sa z výrobku do určitej miery vylúhuje, preto sa odporúča, aby čalúnený povrch neprišiel do kontaktu s betónovým povrchom, pretože by sa mohol zafarbiť. |
| Pokyny na skladovanie | Výrobok by sa mal skladovať na suchom, chladnom a tienenom mieste. Treba ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Výrobok by sa mal skladovať v tesne uzavretej nádobe, mimo dosahu detí. |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 450 mm |
| Približná hmotnosť | 15 kg |
| Kód produktu | 5907735200703 |

1850 + recenzí









