DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save Peat-Mix 50 l žltá
Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save Peat-Mix 50 l žltá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna drevná štiepka Aqua Save Peat-Mix 50 l žltá3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ozdobnú drevnú štiepku môžete použiť na ozdobenie záhonov, uličiek alebo jazierka v záhrade. Vďaka použitiu prípravku zostane pôda chránená pred nepriaznivými vplyvmi premenlivej teploty - tým umožní primeraný rast vysadených rastlín. Hobliny sú dostupné v žltej farbe, ktorá sa bude hodiť k väčšine kvetov.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívna drevná štiepka vám pomôže efektívne spestriť vzhľad vašej záhrady či pozemku. Hobliny môžete umiestniť okolo záhonov alebo nimi ozdobiť jazierko či skalku. Drevná štiepka pomáha zabezpečiť pôdu správne prevzdušnenie a zabraňuje vysychaniu pôdy – môžete tam teda vysadiť mnoho druhov okrasných rastlín. Prípravok pomôže zbaviť sa škodlivých burín - takže budete musieť svoju záhradu odstraňovať oveľa menej často. Drevená štiepka je odolnejšia ako kôra, takže si dlho zachová svoj pôvodný a atraktívny vzhľad. Hobliny sú upravené v žltej farbe, ktorá sa bude hodiť k väčšine kvetov a dekorácií na pozemku alebo v záhrade.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | AquaSave |
| Hrúbka aplikácie | 30 mm |
| Pokrytie | 1,5 m² |
| Štandardné | PN-EN 12580 |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 50 l |
| Zloženie | 100% mäkké drevo |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | žltá |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Odporúča sa používať rukavice. Nemulčujte povrch bezprostredne pred možným dažďom. Mulčovanie sa odporúča vykonávať za suchého a slnečného počasia. Odporúča sa udržiavať vzdialenosť medzi mulčom a rastlinami - nezakrývajte základňu rastlín mulčom. Na povrchu mulča sa môžu objaviť saprofytické organizmy. Nepredstavujú hrozbu pre rastliny. Farbivo sa z výrobku do určitej miery vylúhuje, preto sa odporúča, aby čalúnený povrch neprišiel do kontaktu s betónovým povrchom, pretože by sa mohol zafarbiť. |
| Pokyny na skladovanie | Výrobok by sa mal skladovať na suchom, chladnom a tienenom mieste. Treba ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Výrobok by sa mal skladovať v tesne uzavretej nádobe, mimo dosahu detí. |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 450 mm |
| Približná hmotnosť | 15 kg |
| Kód produktu | 5907735200642 |

1850 + recenzí








