DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Detský záhradný nábytok
- Detská stolička Baghera, ružová
Detská stolička Baghera, ružová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Detská stolička Baghera, ružová3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ružová detská stolička Baghera je vysnívaným produktom každého dievčaťa, ktoré rado trávi čas na záhrade. Má živé farby a je mimoriadne pevný. Umožní vášmu dieťaťu hrať sa na záhrade alebo pripraviť párty pre kamarátov. Ďalšie farby detských stoličiek nájdete v našej ponuke. K dispozícii je aj záhradný nábytok pre dospelých.
Vlastnosti a výhody
Ružová detská stolička Baghera je veľmi stabilný produkt, ktorý dobre poslúži každému dieťaťu. Môžete ich umiestniť na balkón, terasu alebo záhradu. Živá ružová farba nevybledne vplyvom UV žiarenia. Iné poveternostné podmienky tento produkt negatívne neovplyvnia. Ružová detská stolička Baghera je vyrobená z odolného polypropylénu. To zaisťuje ľahkú konštrukciu, ktorá deťom uľahčí používanie stoličky. Vďaka možnosti stohovania nebude problém uskladniť väčšie množstvo. Séria Baghera obsahuje veľmi veľký výber rôznych farieb prezentovaných stoličiek. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalší záhradný nábytok určený pre deti. Naše výrobky sú pre deti úplne bezpečné.
- Stohovateľné
- Dostupné rôzne farby
- Odolné voči UV žiareniu
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Ľahká konštrukcia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 37 cm |
| šírka (cm) | 36 cm |
| výška (cm) | 50 cm |
| séria | Baghera |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Ružová |
| Kód produktu | 8006241091083 |

1850 + recenzí











