DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Detský záhradný nábytok
- Detská stolička Baghera, zelená
Detská stolička Baghera, zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Detská stolička Baghera, zelená3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Intenzívna zelená farba a vysoká kvalita spracovania nie sú všetky prednosti tohto produktu. Detská stolička Baghera zelená je určená pre deti. Môžete ich umiestniť do záhrady alebo na balkón. Vaše dieťa ho bude môcť využívať mnoho sezón. Ďalšie farby a modely záhradného nábytku pre deti nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Zelená detská stolička Baghera je veľmi odolný výrobok. Neovplyvnia ho poveternostné podmienky vrátane dažďa a UV žiarenia. Kreslo si zachová svoju intenzívnu zelenú farbu. Spolu s ďalšími výrobkami zo série Baghera vytvoríte pre svoje deti atraktívny kútik na záhrade či balkóne. Zelená detská stolička Baghera má odľahčenú konštrukciu. Je vyrobený z polypropylénu, takže sa pri hraní nepoškodí. Jej čistenie nespôsobí žiadne väčšie problémy. Vďaka možnosti stohovania nezaberú stoličky ani vo väčšom množstve pri skladovaní veľa miesta. Veľmi veľký výber farieb stoličiek uspokojí každé dieťa. V našom sortimente nájdete aj ďalší záhradný nábytok a doplnky na hranie vonku.
- Stohovateľné
- Dostupné rôzne farby
- Odolné voči UV žiareniu
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Ľahká konštrukcia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 37 cm |
| šírka (cm) | 36 cm |
| výška (cm) | 50 cm |
| séria | Baghera |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 8006241091762 |

1850 + recenzí











