DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Dlažobné kocky
- Dlažobná doska Polbruk 35 x 35 x 5 cm šedá
Dlažobná doska Polbruk 35 x 35 x 5 cm šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dlažobná doska Polbruk 35 x 35 x 5 cm šedá3-7 dní6 €4,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dlažobné dosky môžete použiť ako na vytvorenie chodníkov pre chodcov, tak aj na spevnenie časti povrchu záhrady alebo pozemku. Výrobok je odolný - preto si môže po dlhú dobu zachovať svoj pôvodný tvar a vlastnosti. Sivá farba dosiek bude ladiť s väčšinou fasád a architektonických riešení.
Vlastnosti a výhody
Dlažobné dosky sa dajú použiť na mnohých miestach - môžete s nimi vytvoriť chodníky pozdĺž obytných budov, ako aj vydláždiť časť príjazdovej cesty pred domom. Výrobok má klasický štvorcový tvar - preto je univerzálny a hodí sa na väčšinu fasád a architektonických štýlov. Dosky sú trvácne a odolné aj voči nepriaznivým poveternostným podmienkam - preto môžu zostať v pôvodnom stave dlhé roky. Produkt je dokončený v štandardnej šedej farbe - vďaka čomu sa hodí do väčšiny mestských prostredí a tiež robí veľa nečistôt neviditeľnými.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 350 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 350 mm |
| Hrúbka produktu | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 14,4 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Betón |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Marka | Polbruk |
| Osud | Rozvoj chodníkov, terás, záhrad a námestí |
| Kód produktu | 5901796606269 |

1850 + recenzí











